Dieta Paleo


Co to za dieta?

Dieta, która zawiera to, co od tysięcy lat w naturze najlepsze. Skupiamy się na najwyższej jakości mięsie i podrobach, jajach, świeżych i pysznych, głównie sezonowych warzywach i owocach, orzechach, pestkach oraz zdrowych tłuszczach. Nie zapominamy o obowiązkowej porcji ryby, a także odrobinie zdrowej słodyczy. Eliminuje zboża, nabiał, rośliny strączkowe i cukier.

Dla kogo?

Kierujemy ją do osób, które chciałaby się zdrowo odżywiać, oraz takich, które nie były zadowolone z efektów innych diet. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów sprawdzi się doskonale dla chorych na cukrzycę, insulinoopornych, z chorobami tarczycy, alergiami oraz nietolerancjami. Dzięki eliminacji substancji antyodżywczych doskonale sprawdzi się u chorych na choroby autoimmunologiczne. Dzięki eliminacji nabiału i zbóż idealna jest dla osób na diecie bezglutenowej oraz bezlaktozowej. Jest doskonałym przygotowaniem przed przejściem na dietę ketogeniczną. Dzięki wysokiej zawartości białka sprawdzi się również dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej.

Efekty:

Posiłki jakie spożywamy w diecie Paleo doskonale potrafią utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi, dają dużo energii, uspokajają układ immunologiczny oraz pomagają zadbać o sylwetkę ludziom z zaburzonym metabolizmem.

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 30% / Tłuszcz 50% / Węglowodany 20%

Co nas wyróżnia:

– bezkompromisowość – w naszej diecie Paleo nie znajdziesz przetworzonej, chemicznej żywności, a także zbóż, roślin strączkowych i nabiału.

– śniadania białkowo – tłuszczowe – pomagają regulować gospodarkę węglowodanową organizmu a także dają potężny zastrzyk energii na cały dzień.

http://boxkitchen.pl/wp-content/uploads/2016/04/paleo.jpg

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w poniedziałek prosimy o złożenie go do godziny 12:00 w czwartek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.


Mapa dostaw

Jesteśmy w :

Kraków, Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Piekary Śląskie, Bytom, Będzin, Sosnowiec, Ruda Śląska, Tychy, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Mysłowice, Świerklaniec, Łaziska Górne, Orzesze, Gostyń, Wojkowice Komorne, Wojkowice Kościelne, Jaworzno, Gródków, Góra Siewierska, Sarnów, Rogoźnik, Preczów, Przeczyce, Psary, Strzyżowice.

W miejscowościach tych dostawa zamówienia odbywa się bezpłatnie.

W miejscowościach w strefie II wymagana jest dopłata za dostawę: Balice, Bibice, Węgrzce, Zielonki, Modlniczka, Modlnica, Rząska, Szczyglice, Lusina, Gaj, Libertów, Mogilany, Czarnochowice, Śledziejowice, Strumiany, Węgrzce Wielkie, Kokotów, Pękowice, Wieliczka, Giebułtów

W celu umówienia dostawy w miejscowości poza naszym obszarem dowozu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.