Dieta pudełkowa

Dieta Pudełkowa

Każdego dnia Twój kalendarz wypełniony jest po brzegi, a oprócz realizacji zawodowych celów masz pasje, które również muszą być wpisane w Twój plan dnia? Uwielbiasz sport i mógł byś spędzić każdą wolną chwilę na aktywności? Jesteś zaangażowany w wiele różnych projektów, często nie ma Cię w domu? Dieta Pudełkowa jest właśnie dla Ciebie!

Prawdopodobnie co najmniej kilka osób z Twojego otoczenia korzysta z usług cateringu dietetycznego oferującego dietę pudełkową. Początkowo było to rozwiązanie przeznaczone dla sportowców i celebrytów – teraz jest ono dostępne dla każdego. Świadczyć o tym może stale rosnąca popularność tych diet. Początkowo miał być to przelotny trend, jednak jej zalety i komfort spowodowały, iż dla wielu stał się ważnym elementem, bez którego nie wyobrażają sobie codziennego życia.

Jedzenie pudełkowe

Dieta pudełkowa to sposób na życie, który wybrały rzesze ludzi. W czym upatruje się sukcesu tego typu rozwiązania?

– Dostarczana dieta zbilansowana jest pod względem kaloryczności oraz makroskładników. Nad jej prawidłowa realizacją czuwa sztab specjalistów, tak by finalnie otrzymać produkt najwyższej jakości.

– Wygodne opakowania, które umożliwiają spożywanie posiłków poza domem, dzięki czemu nic nie ogranicza twojego planu dnia – to zdrowa odpowiedź na intensywny tryb życia.

– Dostawy w wybrane przez Ciebie miejsce – zarówno do domu jak i do pracy – Ty wybierasz!

– Oszczędność czasu – szukanie inspiracji, wymyślanie potraw, zakupy spożywcze, gotowanie i sprzątanie to niezwykle pracochłonne czynności. Czy nie lepiej ten czas przeznaczyć na przyjemności?

– Nic się nie marnuje – w pudełkach otrzymujesz tyle ile potrzebujesz. Nie musisz obawiać się wyrzucania nie zjedzonych produktów, pilnowania dat przydatności do spożycia czy podjadania tak aby nic się nie zmarnowało.

– Łatwiejsze pilnowanie zdrowych zasad żywienia – dzięki diecie pudełkowej nie musisz robić zakupów przez co trudniej o nieprzewidziane przekąski lub spożywanie niezdrowych posiłków, które są pod ręką. Wystarczy opróżnić lodówkę i kuchenne szafki z zawartości a my zatroszczymy się byś nigdy nie był głodny.

– Różne diety do wyboru – dzięki czemu łatwo jest Ci dostosować dostarczane pudełka do preferowanego przez Ciebie modelu żywieniowego. Oszczędność czasu i wygodę docenią zwłaszcza osoby, które preferują inny niż tradycyjny model żywienia.

– Różnorodność i smak – koniec z monotonią posiłków i spożywaniem tych samych posiłków kilka dni z rzędu. Dieta pudełkowa pozwala urozmaicić dietę, poszerzyć kulinarne horyzonty i odkrywać nowe smaki. W końcu, każdego dnia posiłki przygotowują dla Ciebie najlepsi kucharze.

Skoro żyjesz aktywnie, jedz zdrowo oszczędzając przy tym czas. Wykorzystać go możesz na co tylko chcesz – dodatkowy trening, ciekawą lekturę albo inspirujące spotkanie. Dieta pudełkowa to rozwiązanie, dzięki któremu oprócz zdrowia, smaku i różnorodności odzyskasz czas, którego zawsze jest za mało.