Dieta Samuraja


Co to za dieta?

Jest to dieta Paleo wzbogacona o bezglutenowe źródła węglowodanów jak: ryże, kasze, warzywa korzeniowe. Nie znajdziecie w niej nabiału, roślin strączkowych oraz cukru. Doskonały wybór dla osób pragnących żywić się wg zasad diety Paleo, lecz borykających się z poczuciem głodu i senności.

Dla kogo?

Dieta Samuraja skierowana jest do ludzi aktywnych fizycznie, których zapotrzebowanie na węglowodany jest większe. Doskonała jest więc dla osób trenujących sporty siłowe, kulturystów, ale też biegaczy i osoby amatorsko uprawiające regularną aktywność fizyczną. Sprawdzi się również dla osób poszukujących źródła energii bez glutenu oraz bez nabiału.

Efekty:

Zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu energetycznego organizmu – nie tylko na treningach, ale też w ciągu całego dnia. Świadome uzupełnienie węglowodanów w oparciu o dobre jakościowo składniki pozwalają na szybszy rozwój fizyczny i udoskonalanie sylwetki. Jednocześnie pozwala na zachowanie stabilizacji metabolicznej sportowca. Każdy, kto spróbuje tego modelu żywienia z pewnością odczuje pozytywne skutki w jakości swojego treningu i rozwoju sportowej formy.

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 25% / Tłuszcz 30% / Węglowodany 45%

Co nas wyróżnia:

– śniadania białkowo – tłuszczowe – pomagają regulować gospodarkę węglowodanową organizmu a także dają potężny zastrzyk energii na cały dzień.

– komponowanie posiłków odbywa się nie tylko na podstawie wiedzy teoretycznej, lecz głównie poprzez uwagi i wskazówki sportowców, którzy pokochali tą dietę.

– duży wybór kaloryczności – od 1200kcal do aż 4000kcal dla zawodowych sportowców.

http://boxkitchen.pl/wp-content/uploads/2016/04/samuraj.jpg

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w poniedziałek prosimy o złożenie go do godziny 12:00 w czwartek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.


Mapa dostaw

Jesteśmy w :

Kraków, Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Piekary Śląskie, Bytom, Będzin, Sosnowiec, Ruda Śląska, Tychy, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Mysłowice, Świerklaniec, Łaziska Górne, Orzesze, Gostyń, Wojkowice Komorne, Wojkowice Kościelne, Jaworzno, Gródków, Góra Siewierska, Sarnów, Rogoźnik, Preczów, Przeczyce, Psary, Strzyżowice.

W miejscowościach tych dostawa zamówienia odbywa się bezpłatnie.

W miejscowościach w strefie II wymagana jest dopłata za dostawę: Balice, Bibice, Węgrzce, Zielonki, Modlniczka, Modlnica, Rząska, Szczyglice, Lusina, Gaj, Libertów, Mogilany, Czarnochowice, Śledziejowice, Strumiany, Węgrzce Wielkie, Kokotów, Pękowice, Wieliczka, Giebułtów

W celu umówienia dostawy w miejscowości poza naszym obszarem dowozu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.