Dieta Sokowa


Co to za dieta?

Dieta sokowa to 100% natury dla Twojego zdrowia! Jest to dieta oparta na świeżo wyciskanych sokach owocowych, warzywnych oraz warzywno-owocowych przygotowywanych dzień przed dostawą. W swoim składzie zawiera najwyższej jakości surowce w idealnym połączeniu dla Twojego zdrowia, samopoczucia i pysznego smaku. Dzięki tłoczeniu soków na zimno zachowane są wszystkie naturalne witaminy, minerały i enzymy, które pomagają zadbać o równowagę kwasowo-zasadową ustroju dla odzyskania sił witalnych i dobrego nastroju.

Dla kogo?
Totalny detoks dla wszystkich którzy czują niekorzystne efekty przetworzonej żywności, zmagających się ze zmęczeniem, stresem, osłabioną odpornością, poszarzałą i odwodnioną skórą. Dieta sokowa stanowi doskonały wstęp do diet redukcyjnych, pyszny dodatek do posiłków, bądź łatwe uzupełnienie diety w witaminy i minerały dla zabieganych.

Efekty:
Dogłębnie oczyszczone ciało i umysł, co poczujesz od pierwszych dni stosowania diety: łatwa koncentracja i skupienie, lekki brzuch, przypływ energii i optymizmu, promienista cera i dobry nastrój – takich efektów nie da się nie zauważyć. Dodatkowo nasza dieta sokowa pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody, co zauważysz w zmniejszonej masie ciała.

Uwagi:
– Zaleca się stosowanie diety sokowej przez maksymalnie 3 dni u kobiet, oraz 2 dni dla mężczyzn – najlepiej aby kuracje sokami wdrożyć w czasie wolnym od pracy aby uzyskać całkowity spokój ciała i ducha.
– Jej kaloryczność to około 1000kcal – może być stosowana samodzielnie jako kuracja oczyszczająca, bądź jako smaczny i zdrowy dodatek do posiłków dla całej rodziny.
– W trakcie kuracji nie zaleca się intensywnej aktywności fizycznej, lecz spacer lub krótka przejażdżka na rowerze są jak najbardziej wskazane w celu przyspieszenia oczyszczania organizmu.
– Na dnie butelki tworzy się osad który jest niepodważalnym dowodem na ich naturalność, przed spożyciem wystarczy wstrząsnąć butelkę co przywróci jednorodną konsystencję soku.
-Soki należy spożywać co około 4 godziny, pić powoli, małymi łykami rozkoszując się ich pysznym smakiem.
-Pomiędzy sokami pij wodę – najlepsza będzie niegazowana, o wysokiej zawartości minerałów. Dopuszczone są tez słabe herbatki ziołowe. Zrezygnuj natomiast z kawy oraz innych używek.
– Dostępna jest w Katowicach oraz niemal całej Aglomeracji Śląskiej, a także w Krakowie.

http://boxkitchen.pl/wp-content/uploads/2016/04/sokowa.jpg

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w poniedziałek prosimy o złożenie go do godziny 12:00 w czwartek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.


Mapa dostaw

Jesteśmy w :

Kraków, Katowice, Siemianowice śląskie, Chorzów, Piekary Śląskie, Bytom, Będzin, Sosnowiec, Ruda Śląska, Tychy, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Mysłowice, Świerklaniec, Łaziska Górne, Orzesze, Gostyń, Wojkowice Komorne, Wojkowice Kościelne, Jaworzno, Gródków, Góra Siewierska, Sarnów, Rogoźnik, Preczów, Przeczyce, Psary, Strzyżowice.

W miejscowościach tych dostawa zamówienia odbywa się bezpłatnie.

W miejscowościach w strefie II wymagana jest dopłata za dostawę: Balice, Bibice, Węgrzce, Zielonki, Modlniczka, Modlnica, Rząska, Szczyglice, Lusina, Gaj, Libertów, Mogilany, Czarnochowice, Śledziejowice, Strumiany, Węgrzce Wielkie, Kokotów, Pękowice, Wieliczka, Giebułtów

W celu umówienia dostawy w miejscowości poza naszym obszarem dowozu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.