Bądź Eko z Box Kitchen

Lipiec to dla nas miesiąc zmian. Pomimo wakacyjnego okresu my intensywnie pracujemy, by jak najlepiej spełniać Twoje oczekiwania.

Od dłuższego czasu uważnie zbieramy i analizujemy Wasze opinie i uwagi: dotyczące menu, dostawy czy formy składania zamówień. Zdecydowanie najczęściej pojawiającą się prośbą było zaniechanie dodawania jednorazowych sztućców do zestawów cateringowych. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, od 10 lipca nie uświadczycie ich w swoich zestawach.

Nie zapominając o Waszej wygodzie, dajemy możliwość skorzystania z biodegradowalnych kompletów. Zakupu możecie dokonać podczas składania zamówienia na naszej stronie lub przedłużając zamówienie telefonicznie. Jeżeli jesteśmy w trakcie realizacji Twojego zamówienia, a Ty chcesz otrzymywać sztućce? Skontaktuj się z Naszym Biurem Obsługi Klienta.

To nie koniec naszych proekologicznych działań. Również od 10 lipca bez dodatkowych opłat zamieniamy plastikowe słomki na papierowe. Dzięki temu nasze koktajle i smoothie będą jeszcze bliżej natury.

Powyższe zmiany oraz obecne od początku naszej działalności papierowe torby, to tylko początek naszych proekologicznych działań. Już dziś zaczynamy od rzeczy małych, a pracujemy nad dużymi. Śledź nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z nasza eko kampanią.

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email