Catering dietetyczny - Bielsko-Biała

Posiłki dietetyczne w Bielsku Białej

Dobre samopoczucie, smukła sylwetka, a także pozytywna energia są w dużej mierze wynikiem tego, co jemy. Chcemy podzielić się z Państwem wiedzą na temat zdrowego odżywiania oraz pasją, którą odkrywamy na nowo każdego dnia. Nie jesteśmy teoretykami – przekonaliśmy się, że prawidłowo zbilansowana dieta dodaje wigoru, wspomaga pracę układu pokarmowego, korzystnie wpływa na przemianę materii oraz pozwala cieszyć się gładką i odżywioną skórą. Oferowany przez nas catering dietetyczny to słuszna alternatywa dla codziennych posiłków, na których przygotowanie nie zawsze jest czas. Efekty widać już po kilku tygodniach – to naprawdę działa! Doradzimy, przygotujemy, dostarczymy – daj się namówić NA ZDROWIE!

Rewolucja w kuchni – wybierz catering i osiągnij cel

Przygotowywanie zdrowych i urozmaiconych posiłków każdego dnia to nie lada wyzwanie. Brak czasu czy natłok obowiązków sprawiają, że codzienne menu jest monotonne, a smaki się powtarzają. W naszej ofercie znajdziesz diety, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Prowadzisz sportowy tryb życia? Pragniesz pozbyć się przysłowiowej „oponki”? A może jesteś weganinem? Jeśli świadomie zdecydowałeś się zmienić nawyki żywieniowe, a nie masz koncepcji, jak to zrobić, świetnie trafiłeś. Z nami łatwiej uda się wykonać plan, ponieważ wiemy, czego potrzebuje Państwa organizm. Nasza oferta to opracowany pod okiem doświadczonych dietetyków catering. Bielsko Biała to jedno z miast, którego mieszkańcy chętnie korzystają z praktycznych porad w tematyce zdrowego odżywiania. Nasze propozycje dietetycznych zestawów to m.in.:

  • Dieta Ketogeniczna o obniżonej zawartości węglowodanów,
  • Dieta Sport wysokokaloryczna i treściwa (dla zawodowych sportowców),
  • Dieta Samuraja, wzbogacona o bezglutenową źródła węglowodanów,
  • Dieta Sokowa,
  • Dieta Warzywno-Owocowa,
  • Dieta Food Pharmacy, wpływająca na właściwą florę bakteryjną jelit,
  • Dieta Paleo i Dieta FixBox dla dbających o zdrowie i urodę.

Codzienna porcja zdrowia – catering dietetyczny

Gastronomia to branża, w której opinia klienta to odbicie lustrzane prowadzonej działalności. Tu liczy się jakość usług i świeżość produktów – dbamy, aby na każdym etapie naszych działań, zachować najwyższe standardy. Wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty, uwzględniając ich sezonowość oraz mówimy stanowcze „nie” ulepszaczom czy konserwantom. Dzięki temu przekonujemy nieprzekonanych o walorach prozdrowotnych naszego cateringu dietetycznego. Bielsko i jego mieszkańcy chętnie korzystają z profesjonalnych usług firm cateringowych.

Każdego dnia punktualnie dostarczamy zamówienie pod umówiony adres – to proste, a przy tym wygodne rozwiązanie nie tylko dla pracowników korporacji, ale także dla zapracowanych przedsiębiorców lub osób, pragnących zadbać o siebie. Nasi dietetycy nieustannie szukają ciekawych inspiracji kulinarnych, aby tworzyć nowatorskie fit kompozycje. Pomysłowe łączenie smaków, starannie wyselekcjonowane produkty oraz różnorodność dań to plusy, jakie wyróżniają nasz catering. Bielsko Biała i okolice to rejon, zamieszkiwany przez osoby, z którymi chcemy podzielić się naszą pasją!

Zobacz również: