Catering dietetyczny - Dąbrowa Górnicza

Catering dietetyczny w Dąbrowie Górniczej

Planowanie i przyrządzanie wartościowych posiłków bywa uciążliwe. Nawet najlepiej zorganizowane osoby mogą mieć problem z doborem składników odżywczych, dopasowanych do wymagań organizmu, dlatego warto zaufać w tej kwestii specjalistom i wybrać zdrowy catering dietetyczny.

Codziennie świeża porcja zdrowia

W naszym zespole pracują doświadczeni dietetycy. Każdego dnia komponują jadłospis zgodny z najnowszymi trendami żywieniowymi. Produkty, z jakich przyrządzamy potrawy pochodzą od sprawdzonych dostawców, dostarczających nam codziennie świeże warzywa, owoce oraz mięso. Nasi kucharze nie dodają konserwantów, ani wzmacniaczy. Wyjątkowy smak wydobywają z nieprzetworzonych produktów wysokiej jakości oraz starannie dobranych przypraw. Zamiast ulepszaczy, nasz catering dietetyczny zapewnia moc witamin i minerałów niezbędnych do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Dieta z dostawą pod drzwi

Przygotowaliśmy kilka rodzajów diet, spośród których każdy wybierze tę idealną dla siebie. Decydując się na catering dietetyczny, można w wygodny sposób poprawić swoje wyniki sportowe, zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Oferujemy Dietę Paleo oraz Dietę Samuraj, które z założenia bazują na naturalnych produktach, a także zestawy dopasowane do potrzeb sportowców, takie jak Sport oraz FitBox. Do wyboru jest również Dieta Wegetariańska z rybami lub bez oraz Dieta Ketogeniczna o niskiej zawartości węglowodanów.

Wszystkie jadłospisy są zbilansowane pod względem kaloryczności i wartości odżywczych. Proponujemy zestawy składające się z pięciu posiłków lub wersję lunchbox, która zawiera trzy dania. Nasze pełne zdrowia i smaku pudełka dostarczamy prosto pod wskazany adres. Jeśli więc poszukują Państwo dobrego cateringu dietetycznego w Dąbrowie Górniczej, zachęcamy do złożenia zamówienia. Dostawa na terenie tego miasta jest bezpłatna. Gwarantujemy, że w naszych potrawach znajdą Państwo wyłącznie świeże produkty oraz dużą dawkę zdrowia.

Zobacz również: