Catering dietetyczny - Katowice

Nie mają Państwo czasu na przygotowanie posiłków lub robienie zakupów? Marzenia o idealnej sylwetce, lepszych wynikach sportowych, poprawie samopoczucia i zdrowia pozostają tylko w sferze fantazji? Dla wszystkich mieszkańców Katowic, mamy idealne rozwiązanie – catering dietetyczny od BoxKitchen

Dlaczego my?

– nasze diety są starannie zbilansowane, mają prozdrowotny charakter,
– dbamy o wyjątkowy smak i estetykę potraw,
– stosujemy oryginalne, sprawdzone receptury,
– używamy tylko najwyższej jakości produkty, pochodzące od lokalnych dostawców,
– codziennie monitorujemy świeżość i jakość surowców,
– posiłki przygotowujemy każdego dnia, przy użyciu wysokiej jakości technologii i urządzeń,
– zachowujemy międzynarodowe standardy higieny,
– nie stosujemy gotowych półproduktów bogatych w konserwanty,
– oferujemy przejrzysty i atrakcyjny cennik.

Gwarantujemy, że odpowiednio zbilansowany catering dietetyczny to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy, eliminacja podjadania oraz gwarancja, że Państwa organizm otrzyma to, czego potrzebuje. Posiłki komponujemy w taki sposób, aby były dostosowane do stylu życia i aktywności fizycznej. Proponujemy zestawy dla sportowców, kobiet w ciąży, dzieci, osób dbających o zdrowie i dobry wygląd. Dzięki naszym dietom osiągną Państwo swój cel, poczują przypływ energii, zauważą znaczącą poprawę stanu zdrowia i skóry, a także sprawności intelektualnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której skład wchodzą:

Dieta Paleo
Dieta Samuraja
Dieta Ketogeniczna
Dieta FitBox
Dieta Sport
Dieta Vege
Dieta Food Pharmacy
Dieta Sokowa

Zespół ekspertów BoxKitchen służy swoją wiedzą i poradą, a w razie potrzeby pomaga monitorować efekty stosowanej diety oraz rozwiewa bieżące wątpliwości związane z cennikiem czy zamówieniem. Proponujemy również indywidualne wsparcie w doborze odpowiedniego programu, a także konsultacje z dietetykiem w przypadku problemów zdrowotnych, takich jak alergia, cukrzyca lub nietolerancja laktozy.

Dowóz w Katowicach

Już teraz mogą Państwo zamówić catering dietetyczny BoxKitchen do Katowic i cieszyć się wygodną dietą pudełkową. Codziennie w godzinach od 4:00 do 9:00 dostarczamy pod drzwi gotowy zestaw pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Mogą Państwo cieszyć się świeżymi, pełnowartościowymi posiłkami w pracy, w domu, w szkole czy na wyjeździe. Cennik nie zawiera opłat za dostawę, ponieważ na terenie Katowic jest ona darmowa. W przypadku wszelkich zmian danych, prosimy o informacje z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00. Przykładamy ogromną wagę do punktualności.

Catering Katowice – cennik

JKompletny zestaw od BoxKitchen to wydatek od 48 do 90zł/dzień. Szczegółowy opis oferty, opcje kaloryczne, liczba posiłków oraz daty dostaw można znaleźć w zakładce Zamówienia. Prezentujemy tam krótki opis każdej z opcji dietetycznego planu i poprowadzimy Państwa przez prosty schemat zakupu. Żaden cennik nie jest w stanie wycenić wartości zdrowia. Catering dietetyczny BoxKitchen z pewnością stanowi właściwą inwestycję.

Zobacz również: