Catering dietetyczny - Kraków

Dieta i catering w Krakowie

Misją BoxKitchen jest dostarczanie klientom zdrowych posiłków każdego dnia. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, z której można wybrać dietę idealnie dopasowaną do swoich wymagań żywieniowych uwarunkowanych zdrowiem i zapotrzebowaniem kalorycznym przy danym trybie życia. Wszystkie pięć posiłków dostarczamy rano prosto pod wskazany adres. Pyszne jedzenie dietetyczne będzie już na Państwa czekało od razu po przebudzeniu.

Catering dietetyczny Kraków – na czym polega?

Każdej osobie, dla której ważna jest dieta catering może ułatwić nie tylko codzienne życie, lecz także organizację imprez oraz wydarzeń biznesowych lub prywatnych. Możemy przygotować zróżnicowane menu na przyjęcie z okazji urodzin, na targi czy konferencję. Każdorazowo dbamy, by jedzenie dietetyczne było dopasowane do wymagań wybranej diety. Nasi dietetycy czuwają nad przygotowaniem receptur, a kucharze dzięki swojej kreatywności sprawiają, że usługa cateringu dietetycznego w Krakowie zachwyci każdego. Dania prezentują się estetycznie i zachęcają do próbowania. Gwarantujemy, że wszystkie dania powstają z nieprzetworzonych, zawsze świeżych składników.

Jakie diety można wybrać w ramach cateringu dietetycznego?

Przy usłudze typu catering dieta ma kluczowe znaczenie w planowaniu zawartości pudełek. Specjalizujemy się w wielu modelach żywienia i w ramach każdego z nich przygotowujemy zróżnicowane, pełnowartościowe posiłki. Dla każdego, kto wybiera jedzenie dietetyczne Kraków oferuje wiele możliwości – BoxKitchen jest jedną z nich. Oferujemy dietę Paleo (na bazie sposobu odżywiania ludzi pierwotnych, bez zbóż, nabiału, roślin strączkowych oraz cukru), Ketogeniczną (białkowo-tłuszczową), Sport (idealna dla osób aktywnych), FitBox (zdrowe, lekkie posiłki), dieta Samuraja (bez nabiału, roślin strączkowych czy cukru), Food Pharmacy (pełna super foods), Vege (wegetariańska z rybami lub bez). W ramach cateringu dietetycznego przygotowujemy także diety warzywno-owocowe lub sokowe, opracowane jako czasowy detoks, który pomoże przywrócić równowagę organizmu..

Catering dietetyczny – jakich dań można się spodziewać?

Dietetycy czuwają nad tym, by dania były zbilansowane, a kreatywni kucharze dbają o wyjątkowy smak i aromat dań. Niezależnie od tego, jaka jest Państwa dieta catering od BoxKitchen sprosta tym wymaganiom. Można mieć pewność, że codziennie otrzymywane posiłki, będą zaskakujące i dostarczą wspaniałych wrażeń smakowych.

W przypadku diety Sport dbamy o wysoką zawartość białka, dlatego dania są bogate w składniki takie jak mięso, ryby, jaja i nabiał. Nie zapominamy o dodatku świeżych warzyw oraz sycących węglowodanów, które pomagają utrzymać bilans składników odżywczych jedzenia dietetycznego.

W przypadku diety Paleo dostarczymy przepyszne warzywne zupy, wieprzowinę po cygańsku czy roladki z kurczaka podane z dużą ilością świeżych warzyw. Jeśli zamówią Państwo nasz catering dieta Paleo okaże się naprawdę smaczna, a dodatkowo korzystnie wpłynie na stan zdrowia. Udowadniamy, że jedzenie dietetyczne może być smaczne – również przy wyborze detoksu warzywno-owocowego lub sokowego. Ciekawe połączenia składników i przypraw sprawiają, że każde danie, które wychodzi z naszej kuchni, jest smaczne oraz sycące.

Dieta catering Kraków – największe zalety

Nasze usługi kierujemy do wszystkich osób, które chcą zainwestować w swoje zdrowie lub przygotować niezapomnianą imprezę. Wśród największych zalet takiego sposobu żywienia warto wymienić oszczędność czasu. Nie muszą się Państwo o nic martwić – zajmiemy się zakupami, gotowaniem i dostawą posiłków w pełni gotowych do spożycia. Niezależnie od menu biurowego bistro, możesz mieć zawsze ze sobą pyszny lunch oraz drugie śniadanie.

Nasz cel to przede wszystkim dbałość o zdrowie. Dlatego w naszej firmie zajmującej się cateringiem dietetycznym pracują dietetycy. To oni opracowują menu, dbając o różnorodność dań, a także pilnują zawartości witamin oraz składników odżywczych. Kiedy wybiorą Państwo catering dieta jest profesjonalnie opracowana, a przy tym dobrana do indywidualnych potrzeb. To prawdziwy luksus, a także inwestycja w swoje zdrowie i wygodę.

Zobacz również: