Catering dietetyczny - Pszczyna

Posiłki dietetyczne w Pszczynie

Gotowe posiłki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które ze względu na swoje codzienne obowiązki, nie mogą poświęcić odpowiedniej ilości czasu na ich przygotowywanie. Cateringi dietetyczne to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim zdrowe dania, które dostarczamy organizmowi.

Gwarancja zdrowia dzięki cateringom dietetycznym

Regularne, pełnowartościowe jedzenie gwarantuje nam lepszą pracę mózgu – kwasy omega-3 poprawiają działanie neuronów i dzięki temu zmniejszamy ryzyko depresji, problemów z koncentracją czy nadpobudliwości. Dbanie o codzienne właściwe odżywianie zapewni brak problemów z trawieniem, odporność na stres oraz lepsze samopoczucie. Warto podkreślić, że zbilansowane posiłki to również lepsza wydajność, efektywność, a także więcej energii na co dzień. Box Kitchen oferuje 5 zbilansowanych posiłków, które stanowią menu na cały dzień. Dla osób, które wolą śniadania oraz kolacje przygotowywać samemu w domu, oferujemy opcję LunchBox – II śniadanie, obiad i deser.

Catering dietetyczny – Pszczyna już dostępny

Box Kitchen oferuje swoim Klientom dietetyczny catering w Pszczynie, Mysłowicach, Katowicach, a także wielu innych miastach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. W naszym menu dostępna jest dieta Paleo, Samuraja, Fitbox, Vege, Sport, Ketogeniczna, Food Pharmacy, Warzywno-Owocowa, Sokowa oraz Dieta Pudełkowa. Kaloryczność zestawu wybierają Państwo sami – od 1200 kalorii do aż 4000 kalorii w diecie Samuraja czy Sportowej. Ceny zestawów oferowanych przez Box Kitchen są zróżnicowane i zależą od rodzaju diety, ale też od jej kaloryczności. Produkty używane w naszych posiłkach są zawsze najwyższej jakości – bez ulepszaczy i konserwantów, a dostawa odbywa się codziennie rano od sprawdzonych producentów.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka dieta byłaby najbardziej odpowiednia lub pojawiły się jakieś pytania związane z płatnością czy dostawą – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Zawsze służymy poradą i pomocą.

Zobacz również: