Catering Dietetyczny - Sosnowiec

Zdrowe posiłki codziennie pod Państwa drzwi także w Sosnowcu! Z pasji do smaku i zdrowego stylu życia BoxKitchen oferuje prawdziwą rewolucję dla wszystkich zapracowanych mieszkańców, pragnących zmienić coś w swoim odżywianiu, samopoczuciu i wyglądzie. Catering dietetyczny pomoże szybko i wygodnie osiągnąć wymarzone cele, a także poprawić stan zdrowia.

Catering Dietetyczny

Stawiamy na różnorodność i wysoką jakość. Proponujemy pełnowartościowe oraz zbilansowane diety o kaloryczności od 1200 kcal do 4000 kcal. Cennik programów dietetycznych przedstawia ofertę, do której należą: Dieta Paleo, Dieta Samuraja, Dieta Ketogeniczna, Dieta FitBox, Dieta Sport, Dieta Vege, Dieta Food Pharmacy, Dieta Sokowa. Wszystkie opracowane są przez dietetyka, dzięki czemu zawierają odpowiednio dobrane składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

U nas każdy mieszkaniec Sosnowca znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie. Nasze zestawy przygotowaliśmy z myślą o sportowcach, kobietach karmiących, alergikach i wegetarianach. Nie ważne więc, czy chcą Państwo schudnąć, wzmocnić sylwetkę, oczyścić organizm, czy zadbać o włosy, skórę i paznokcie, catering dietetyczny BoxKitchen zapewni szereg korzyści, takich jak:

– oszczędność czasu,
– wygoda,
– zdrowe i świeże posiłki
– właściwy bilans makroskładników i wartości odżywczych,
– szybkie i pewne efekty,
– zmiana nawyków żywieniowych,
– nowe smaki,
– możliwość konsultacji z dietetykiem,
– silniejsza motywacja.

Każdego dnia dbamy o to, by serwowane przez nas potrawy były świeże, smaczne, estetyczne, zbilansowane i różnorodne. Gwarantujemy ciekawe smaki, sprawdzone receptury inspirowane kuchniami wielu rejonów świata, z wykorzystaniem jedynie produktów najwyższej jakości, bez konserwantów, barwników czy ulepszaczy. Nasz catering dietetyczny wyznaczył zupełnie nową jakość na rynku ofert lunch-boxowych. To efekt współpracy z najlepszymi dietetykami i kucharzami.

Catering Sosnowiec – cennik

Koszt całodziennego wyżywienia wynosi od 48 do 90zł/dzień. Cennik obejmuje 5 posiłków lub opcję Lunchbox dla zapracowanych, komplet sztućców i serwetki. Jeśli zamówienie, wybór planu dietetycznego, cennik lub dostawa budzi Państwa wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą niezbędnych informacji.

Catering Sosnowiec – dostawa

Wszystkie przygotowywane przez nas zestawy w ramach cateringu dietetycznego są transportowane na terenie Sosnowca gratis. Codziennie rano między 4:30 a 9:00 dostarczymy posiłki pod wskazany adres. Przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości, jak i terminowości świadczonych przez nas usług, w zgodzie z najwyższymi standardami. Jeśli istnieje potrzeba, codziennie możemy dowozić dietę w inne miejsce, także o różnych godzinach. Aby dokonać zmiany zamówienia, wystarczy poinformować nas o tym dwa dni wcześniej do godz. 12.00.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Sosnowca do rozsmakowania się w zdrowym stylu życia. Catering dietetyczny BoxKitchen to nasz przepis na optymalną formę ciała i umysłu.

Zobacz również: