Catering pudełkowy dla aktywnych!

DLACZEGO CATERING PUDEŁKOWY JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA AKTYWNYCH?

Każdego dnia Twój kalendarz wypełniony jest po brzegi, a oprócz realizacji zawodowych celów masz pasje, które również muszą być wpisane w Twój plan dnia? Uwielbiasz sport i chcesz spędzać każdą chwilę świadomie trenując? Jesteś zaangażowany w wiele różnych projektów i często nie ma Cię w domu? Dieta pudełkowa jest właśnie dla Ciebie!

Prawdopodobnie co najmniej kilka osób z Twojego otoczenia korzysta z usług cateringu dietetycznego. Początkowo było to rozwiązanie przeznaczone dla sportowców i celebrytów – teraz jest ono dostępne dla każdego. Świadczyć o tym może stale rosnąca popularność tego typu rozwiązań żywieniowych. Początkowo miał być to przelotny trend, jednak jego zalety i komfort spowodowały, iż dla wielu aktywnych stał się do nieodłączny element dnia codziennego.

W czym upatruje się sukcesu tego typu rozwiązania?

• Dostarczana dieta zbilansowana jest pod względem kaloryczności oraz makroskładników. Nad jej prawidłową realizacją czuwa sztab specjalistów, tak by finalnie dostarczyć Tobie produkt najwyższej jakości.

• Wygodne opakowania, które umożliwiają spożywanie posiłków poza domem, dzięki czemu nic nie ogranicza Twojego planu dnia – to zdrowa odpowiedź na intensywny tryb życia.
• Dostawy w wybrane przez Ciebie miejsce – zarówno do domu jak i do pracy – Ty wybierasz!

• Oszczędność czasu – szukanie inspiracji, wymyślanie potraw, zakupy spożywcze, gotowanie i sprzątanie to niezwykle pracochłonne czynności. Czy nie lepiej ten czas przeznaczyć na rodzinę, przyjaciół i przyjemności?

• Nic się nie marnuje – w pudełkach otrzymujesz tyle ile potrzebujesz. Nie musisz obawiać się wyrzucania niezjedzonych produktów czy pilnowania dat przydatności do spożycia tak aby nic się nie zmarnowało.

• Łatwe przestrzeganie zdrowego schematu żywienia – dzięki diecie pudełkowej nie musisz robić zakupów przez co trudniej o nieplanowane przekąski lub spożywanie posiłków które są pod ręką. Wystarczy opróżnić lodówkę i kuchenne szafki, a my zatroszczymy się byś nigdy nie był głodny.

• Różne diety do wyboru – dzięki czemu łatwo jest dostosować dostarczane pudełka do preferowanego przez Ciebie modelu żywieniowego. Oszczędność czasu i wygodę docenią zwłaszcza osoby, które preferują inny niż tradycyjny model żywienia. Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie? Bez obaw. Nasi dietetycy pomogą w doborze rozwiązania spasowanego pod Twoje oczekiwania.

• Różnorodność i smak – koniec z monotonią posiłków i spożywaniem tego samego kilka dni z rzędu. Dieta pudełkowa pozwala urozmaicić dietę, poszerzyć kulinarne horyzonty i odkrywać nowe smaki. W końcu każdego dnia posiłki przygotowują dla Ciebie najlepsi szefowie kuchni.

Żyjesz aktywnie, jedz zdrowo i oszczędzaj przy tym czas. Wykorzystaj go! Na co tylko chcesz – dodatkowy trening, ciekawą lekturę albo inspirujące spotkanie. Dieta pudełkowa to rozwiązanie, dzięki któremu oprócz zdrowia, smaku i różnorodności, odzyskasz czas którego zawsze jest za mało.

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email