Detoks sokowy

Detoks sokowy to idealne rozwiązanie, by dać chwilę wytchnienia dla organizmu, wspierając go dodatkową dawką witamin i mikroelementów. Dieta sokowa to 100% natury dla Twojego zdrowia!
Jest to dieta oparta na świeżo wyciskanych sokach owocowych, warzywnych oraz warzywno-owocowych. W swoim składzie zawiera najwyższej jakości surowce w idealnym połączeniu dla Twojego zdrowia, samopoczucia i pysznego smaku. W naszych sokach zachowane są wszystkie naturalne witaminy, minerały i enzymy, które pomagają zadbać o równowagę kwasowo-zasadową ustroju dla odzyskania sił witalnych i dobrego nastroju.

Dla kogo?
Totalny detoks dla wszystkich, którzy czują niekorzystne efekty przetworzonej żywności, zmagających się ze zmęczeniem, stresem, osłabioną odpornością, poszarzałą i odwodnioną skórą. Dieta sokowa stanowi doskonały wstęp do diet redukcyjnych, pyszny dodatek do posiłków, bądź łatwe uzupełnienie diety w witaminy i minerały dla zabieganych.

Efekty:
Dogłębnie oczyszczone ciało i umysł, co poczujesz od pierwszych dni stosowania diety: łatwa koncentracja i skupienie, lekki brzuch, przypływ energii i optymizmu, promienista cera i dobry nastrój – takich efektów nie da się nie zauważyć. Dodatkowo nasza dieta sokowa pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody, co zauważysz w zmniejszonej masie ciała.

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email