Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna

Co to za dieta?

Dieta Ketogeniczna jest to dieta białkowo – tłuszczowa opierająca się na ograniczonym spożyciu węglowodanów – do minimum. Gdy zmniejszymy ilość węglowodanów w diecie poziom glukozy we krwi spada, organizm zaczyna szukać innych źródeł energii , którą czerpie z zmagazynowanych w naszych organizmie komórek tłuszczowych, dlatego dzięki zastosowaniu tej diety możemy w szybkim tempie pozbyć się nagromadzonego w organizmie tłuszczu, gdyż organizm, by czerpać energię korzysta właśnie z niego. To doskonała propozycja na szybkie pozbycie się nadprogramowych kilogramów zgromadzonych w podskórnej tkance tłuszczowej oraz nagromadzonej w organizmie wody.

Dieta jest bardzo restrykcyjna, nie polecana jest zatem osobom, które lubią zboża, nabiał oraz, które chciałaby odpuścić restrykcje dietetyczne np. w weekend – dietę należy bezwzględnie przestrzegać w 100%.

Dla kogo?

Dla osób, które pragną w szybkim tempie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, uwydatnić mięśnie skrywane pod warstwą tkanki tłuszczowej oraz osób ze skłonnością do nabierania nadmiernej tkanki tłuszczowej. Informujemy jednocześnie, iż nie jest to odpowiednia dieta dla osób z chorobami trzustki, wątroby czy nerek. 

Efekty:

Dzięki niej zobaczysz efekty prowadzonej diety redukcyjnej w bardzo szybkim czasie. Poprzez wyrównanie gospodarki węglowodanowej organizmu pozbędziesz się spadków energii, senności i rozdrażnienia – Twoje możliwości fizyczne i psychiczne zawsze będą na najwyższym poziomie. Dieta ketogeniczna Kraków i Śląsk to doskonałe rozwiązanie dla osób, których tryb życia wymaga ciągłej uwagi i skupienia.

Kaloryczność

1200/1500/1800/2000/2500

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 25% / Tłuszcz 65-70% / Węglowodany 5-10%

Co nas wyróżnia:

  • smak – dzięki nam Twoja dieta nie będzie nudna, ale będzie dla Ciebie pyszną chwilą przyjemności.
  • wiedza – nasi dietetycy troszczą się o idealnie zbilansowane posiłki, dla najlepszych efektów prowadzonej diety. Jeżeli chcesz skorzystać z diety ketogenicznej skontaktuj się z naszym dietetykiem tel. 515 984 016 a on odpowie na każde Twoje pytanie związane z dietą.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.