Dieta Niski Ładunek Glikemiczny

Co to za dieta?

Dieta o niskim ładunku glikemicznym zawiera posiłki, które korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie. Dzięki ograniczeniu podaży szybko przyswajalnych węglowodanów ustabilizujesz poziom glukozy oraz insuliny we krwi.

Dla kogo?

Jest to dieta dedykowana dla wszystkich osób zmagających się z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej występujących m.in. w insulinooporności, cukrzycy typu 2, PCOS, zaburzeniach funkcjonowania tarczycy, zespole metabolicznym i innych. Doskonale sprawdzi się również jako profilaktyka tych schorzeń u osób z grupy ryzyka. Sprawdzi się również jako dieta mająca na celu redukcję masy ciała.

Efekty:

Przestrzeganie diety o niskim ładunku glikemicznym stabilizuje poziom glukozy oraz insuliny we krwi. Dzięki temu również poziom energii jest na stałym poziomie w ciągu całego dnia. Zapobiega również gromadzeniu się tkanki tłuszczowej, oraz ułatwia przetwarzanie jej zapasów na energię.

Kaloryczność

1000/1200/1500/1700/2000

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 20-25% / Tłuszcz 30% / Węglowodany 40-45%

Co nas wyróżnia:

– bezkompromisowość – w naszej diecie z niskim ŁG nie znajdziesz miodu, cukru, syropów i innych słodzików o wysokim indeksie glikemicznym.
– profesjonalizm – nasze posiłki komponowane są przez dietetyków, dzięki czemu otrzymujesz posiłki stworzone  w oparciu o najnowsze zalecenia medyczne.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.