Dieta paleo

Co to za dieta?

Dieta, która zawiera to, co od tysięcy lat w naturze najlepsze. Skupiamy się na najwyższej jakości mięsie i podrobach, jajach, świeżych i pysznych, głównie sezonowych warzywach i owocach, orzechach, pestkach oraz zdrowych tłuszczach. Nie zapominamy o obowiązkowej porcji ryby, a także odrobinie zdrowej słodyczy. Eliminuje zboża, nabiał, rośliny strączkowe i cukier.

Dla kogo?

Kierujemy ją do osób, które chciałaby się zdrowo odżywiać, oraz takich, które nie były zadowolone z efektów innych diet. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów sprawdzi się doskonale dla chorych na cukrzycę, insulinoopornych, z chorobami tarczycy, alergiami oraz nietolerancjami. Dzięki eliminacji substancji antyodżywczych doskonale sprawdzi się u chorych na choroby autoimmunologiczne. Dzięki eliminacji nabiału i zbóż idealna jest dla osób na diecie bezglutenowej oraz bezlaktozowej. Jest doskonałym przygotowaniem przed przejściem na dietę ketogeniczną. Dzięki wysokiej zawartości białka sprawdzi się również dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej.

Efekty:

Posiłki jakie spożywamy w diecie Paleo doskonale potrafią utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi, dają dużo energii, uspokajają układ immunologiczny oraz pomagają zadbać o sylwetkę ludziom z zaburzonym metabolizmem.

Kaloryczność

1000/1200/1500/2000/2500/3000/

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 30% / Tłuszcz 50% / Węglowodany 20%

Co nas wyróżnia:

– bezkompromisowość – w naszej diecie Paleo nie znajdziesz przetworzonej, chemicznej żywności, a także zbóż, roślin strączkowych i nabiału.
– śniadania białkowo – tłuszczowe – pomagają regulować gospodarkę węglowodanową organizmu a także dają potężny zastrzyk energii na cały dzień.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.