Dieta pudełkowa - Jaworzno

Jedzenie pudełkowe z dowozem w Jaworznie

Najlepsze posiłki powstają, kiedy gotujemy z pasją! Tworzona z zamiłowania do smaku i zdrowia dieta pudełkowa BoxKitchen to wysokiej jakości dania, odpowiadające różnym gustom kulinarnym. Filarem naszej działalności jest wiedza, którą wykorzystujemy podczas komponowania przepisów.

Zdrowo i smacznie przez cały dzień

Kierujemy się odpowiedzialnością za drugiego człowieka, dlatego wszystkie jadłospisy przygotowywane są przez dietetyków na podstawie wyników najnowszych badań wpływu odżywiania na zdrowie oraz wieloletniego doświadczenia. Dobrą dietę pudełkową wyróżnia dbałość o naturalny skład, czego nie uda się znaleźć w większości gotowych, sklepowych dań. Wierzymy w siłę przyrody – w naszej kuchni nie stosujemy konserwantów, polepszaczy smaku, ani rafinowanego cukru. Korzystamy wyłącznie z nieprzetworzonych produktów, świeżego mięsa najlepszego gatunku, a także warzyw, które są dostarczane każdego dnia. Codziennie na miejscu wyrabiamy również pieczywo. Poprzez wybór dobrej jakości składników pragniemy zachęcić Państwa do kształtowania dobrych nawyków, ułatwić prowadzenie zdrowego stylu życia oraz planowanie każdego dnia.

Wartościowe posiłki z dostawą pod drzwi

Na catering dietetyczny warto zdecydować się z wielu względów. Zbilansowana dieta pudełkowa pomaga zmaksymalizować lub utrzymać efekty treningu, wspiera wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz po prostu pozwala odpocząć od gotowania. Przygotowaliśmy menu dla zwolenników Diety Wegetariańskiej, Paleo czy Samuraj, a także zestawy idealne dla sportowców – takie jak FitBox, Sport i Dieta Ketogeniczna. Rodzaj posiłków często uzależniony jest od wskazań zdrowotnych. Dla osób, które chcą poprawić samopoczucie oraz zregenerować organizm, dobrym wyborem będzie dieta pudełkowa w stylu Food Pharmacy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualnym jadłospisem na stronie i wybrania najlepszej dla Państwa opcji. Oferujemy zestawy pięciu posiłków w ciągu dnia lub wersję LunchBox, zawierającego trzy dania. Zapewniamy punktualne oraz darmowe dostawy pod wskazany adres na terenie Jaworzna.

Zobacz również: