Dieta pudełkowa - Kraków

Jedzenie pudełkowe w Krakowie na zamówienie

BoxKitchen to odpowiedź na rosnące tempo życia w dużych miastach. Dziś nie każdy ma czas na codzienne gotowanie ze zdrowych, nieprzetworzonych składników. Nie oznacza to jednak, że trzeba jeść w przypadkowych lokalach, sięgać po fast foody czy mrożone dania. Pozwól nam zadbać o swoją dietę! Przygotowaliśmy kompletną ofertę jedzenia pudełkowego, które przygotowujemy w kilku wariantach. Do wyboru jest dieta Samuraja, Paleo, FitBox, Sport, Ketogeniczna czy Food Pharmacy. Oferujemy także dietę wegetariańską, warzywno-owocową o niskiej zawartości kalorii (800 kcal dziennie), a także detoks sokowy.

Jedzenie pudełkowe Kraków – zdrowe posiłki każdego dnia

Dieta pudełkowa będzie odpowiednia dla każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i poprawić kondycję organizmu. Ściśle przestrzegamy wymagań danego menu – niezależnie, czy jest to zalecenie ograniczenia węglowodanów (jak w przypadku diety ketogenicznej) czy odrzucenia mięsa (podczas diety wegetariańskiej). Wybierając dietę na zamówienie w Krakowie, można mieć pewność, że inwestuje się w swoje zdrowie i przyjmuje optymalną ilość kalorii oraz składników odżywczych.

Dieta na zamówienie Kraków – jak wyglądają posiłki?

Mamy doświadczenie w realizacji dowozu posiłków, dlatego wiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Jedzenie pudełkowe pakujemy w taki sposób, by dotarło do naszych klientów w formie apetycznego, gotowego do zjedzenia dania. Dbamy o szczelność pudełek, dzięki czemu lunch czy drugie śniadanie można zabrać ze sobą do pracy. Wszystkie opakowania nadają się do podgrzewania w kuchence mikrofalowej. W przypadku zup trzeba tylko pamiętać o zdjęciu ochronnej folii. Zdrowy, ciepły posiłek, którego nie trzeba samemu przygotowywać, to ogromna zaleta diety pudełkowej w Krakowie.

Oferowane przez BoxKitchen menu składa się z pięciu posiłków – śniadania, drugiego śniadania, obiadu, deseru i kolacji. To Państwo decydują, kiedy sięgną po swoje jedzenie pudełkowe, a także w jakiej kolejności. Dieta na zamówienie umożliwia dostosowanie godzin spożywania posiłków do trybu życia czy zwyczajów. Warto jednak pamiętać, że dietetycy rekomendują 5 posiłków dziennie oraz regularność, dzięki której można w najlepszy możliwy sposób odżywić swój organizm.

Dieta pudełkowa Kraków cena i zasady korzystania z oferty

Czy jedzenie pudełkowe jest drogie? Biorąc pod uwagę jakość składników, pracę dietetyków oraz kucharzy, którzy czuwają nad przygotowaniem pełnowartościowego dania, a także codzienną dostawę pod wskazany adres, można powiedzieć, że nie! Wybierając dietę pudełkową, masz poczucie, że oszczędzasz czas, a pieniądze inwestujesz w swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. W BoxKitchen dbamy o jakość przygotowywanych potraw. Sięgamy wyłącznie po świeże, nieprzetworzone produkty, a każde danie gotujemy od podstaw. Dania w pudełku są zawsze zróżnicowane, kolorowe, a przy tym sycące. Możesz przestać martwić się o jedzenie i skupić na swojej pracy, pasji czy rozrywce. To my zajmiemy się gotowaniem. Codziennie dostarczymy 5 posiłków przygotowanych zgodnie z wytycznymi wybranej diety na zamówienie. Kurier zjawi się w godzinach porannych i zostawi paczkę pod drzwiami lub w innym uzgodnionym miejscu. W przypadku nagłego wyjazdu dostawę można zawiesić na dowolny okres – wystarczy się z nami skontaktować.

Zdrowa dieta pudełkowa – dla kogo będzie odpowiednia?

Realizujemy naszą ofertę diety na zamówienie w Krakowie i to właśnie mieszkańców tego miasta zachęcamy do składania zamówień. Polecamy ją szczególnie osobom zapracowanym, żyjącym w biegu, które nie mają czasu na samodzielne gotowanie, a jednocześnie chcą się zdrowo odżywiać. Dieta pudełkowa świetnie sprawdza się także w szkole czy na uczelni. Pomaga odżywić organizm, a przy tym naładować baterie, aby przystąpić do nauki z większą energią. Wśród miłośników jedzenia pudełkowego można znaleźć przedstawicieli wszystkich zawodów. Ich wspólną cechą jest chęć dbania o swoje zdrowie oraz sylwetkę. Nasi dietetycy i kucharze dbają, by dieta na zamówienie stała się przyjemną częścią każdego dnia naszych klientów.

Zobacz również: