Dieta pudełkowa - Pszczyna

Jedzenie pudełkowe z dowozem w Pszczynie

Z Box Kitchen codziennie przygotowuje smaczne i zdrowe posiłki dla swoich klientów. Mieszkańcy kilkudziesięciu miejscowości w województwie małopolskim oraz śląskim mogą każdego dnia cieszyć się energią, którą dostarczają im dowiezione pod drzwi ich domów zestawy dań na cały dzień. Tryb życia nie pozwala Państwu na poświęcanie odpowiedniej ilości czasu na zakupy spożywcze, a później przygotowywanie posiłków? Lekarz ze względów zdrowotnych zalecił stosowanie określonej diety? A może mają Państwo w domu alergików, którzy wymagają specjalnego rodzaju żywności? Box Kitchen przygotuje zindywidualizowane i zdrowe posiłki w każdej z tych sytuacji.

Nowa jakość posiłków dzięki Box Kitchen

Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Posiłki konsultowane z dietetykiem są zbilansowane, a przy tym dostarczają odpowiedniej ilości kalorii. Dieta pomaga utrzymać konsekwencję w postanowieniu o zdrowym żywieniu. Dzięki odpowiednim proporcjom mikro i makroskładników posiłków zapewniają Państwo swojemu organizmowi potrzebną dawkę energii do codziennego funkcjonowania. Ogromną zaletą diety pudełkowej jest możliwość poznawania nowych smaków. Osoby, które nie lubią gotować, z pewnością ją pokochają. W Box Kitchen mają Państwo pewność, że potrawy będą nie tylko najwyższej jakości, ale także świeże i smaczne. Naszym celem jest promowanie zdrowego trybu życia i odżywania się, więc liczymy na to, że dzięki naszej wiedzy oraz umiejętnościom kulinarnym zdrowe posiłki na zawsze zagoszczą w Państwa domach.

Dieta pudełkowa w Pszczynie – Box Kitchen

Oferujemy Państwu dietę pudełkową w Pszczynie składającą się z zestawu 5 dań – śniadania, II śniadania, obiadu, deseru oraz kolacji lub 3 dań dla osób, które kolację i śniadanie wolą przygotować samemu. Do wyboru są zróżnicowane diety dostosowane do Państwa potrzeb, na przykład dieta Paleo lub dieta specjalnie przeznaczona dla sportowców. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaką dietę i o jakiej kaloryczności wybrać – zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Box Kitchen. Zadbamy razem o Państwa zdrowie.

Zobacz również: