Dieta pudełkowa - Sosnowiec

Jedzenie pudełkowe w Sosnowcu

Coraz więcej osób myśli o zdrowym trybie życia i stosuje różne diety, by poprawić sylwetkę oraz samopoczucie. W naszej ofercie odkryją Państwo różnorodne opcje od diety wegetariańskiej, poprzez niskowęglowodanową, aż po wymagającą Dietę Paleo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz wartościami, jakie kierują nami przy komponowaniu smacznej diety pudełkowej.

Smak i zdrowie z natury

Najważniejszym atutem serwowanych przez nas posiłków jest brak konserwantów lub różnorodnych wzmacniaczy. Mięso, z którego przyrządzamy dania jest dostarczane najpóźniej na dzień przed przygotowaniem. Na naszą dietę pudełkową składają się wyłącznie świeże owoce i warzywa, a także nieprzetworzone produkty. Nie poprawiamy natury, ale czerpiemy z niej to, co najlepsze. Kucharze nie używają rafinowanego cukru, nadmiaru soli ani gotowych mieszanek. W swojej ofercie posiadamy odżywczą i leczniczą dietę Food Pharmacy, ale tak naprawdę każda dieta pudełkowa, którą proponujemy prowadzi do dobrego samopoczucia oraz zdrowia.

Posiłki prosto pod drzwi

Wybór cateringu dietetycznego zależy od upodobań smakowych, a coraz częściej także od nietolerancji pokarmowych oraz efektów, jakie chcemy osiągnąć. Dobrze dobrana dieta pudełkowa może na przykład pomóc walczyć ze słabą odpornością czy chorobami autoimmunologicznymi. Taka jest właśnie najważniejsza zaleta proponowanej przez nas Diety Paleo. W ofercie posiadamy też inne zbilansowane diety, takie jak Sport, Dieta Ketogeniczna czy FitBox. Wiemy, jak ciężko jest znaleźć wegetariański i jednocześnie pełnowartościowy catering dietetyczny, dlatego przygotowaliśmy również zestawy vege skomponowane z dbałością o dostarczenie wszystkich substancji odżywczych. Oferujemy możliwość wyboru kaloryczności niektórych z diet, podobnie jak liczbę posiłków oraz częstotliwości dostaw. Codziennie zmieniamy jadłospis, dlatego nasza dieta pudełkowa nigdy się nie nudzi. Poza różnorodnością, gwarantujemy wysoką jakość oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres w całym Sosnowcu.

Zobacz również: