Dieta Samuraja

Co to za dieta?

Jest to dieta Paleo wzbogacona o bezglutenowe źródła węglowodanów jak: ryże, kasze, warzywa korzeniowe. Nie znajdziecie w niej nabiału, roślin strączkowych oraz cukru. Doskonały wybór dla osób pragnących żywić się wg zasad diety Paleo, lecz borykających się z poczuciem głodu i senności.

Dla kogo?

Dieta Samuraja skierowana jest do ludzi aktywnych fizycznie, których zapotrzebowanie na węglowodany jest większe. Doskonała jest więc dla osób trenujących sporty siłowe, kulturystów, ale też biegaczy i osoby amatorsko uprawiające regularną aktywność fizyczną. Sprawdzi się również dla osób poszukujących źródła energii bez glutenu oraz bez nabiału.

Efekty:

Zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu energetycznego organizmu – nie tylko na treningach, ale też w ciągu całego dnia. Świadome uzupełnienie węglowodanów w oparciu o dobre jakościowo składniki pozwalają na szybszy rozwój fizyczny i udoskonalanie sylwetki. Jednocześnie pozwala na zachowanie stabilizacji metabolicznej sportowca. Każdy, kto spróbuje tego modelu żywienia z pewnością odczuje pozytywne skutki w jakości swojego treningu i rozwoju sportowej formy.

Kaloryczność

1200/1500/2000/2500/3000/3500/4000/Lunch Box

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 25% / Tłuszcz 30% / Węglowodany 45%

Co nas wyróżnia:

– komponowanie posiłków odbywa się nie tylko na podstawie wiedzy teoretycznej, lecz głównie poprzez uwagi i wskazówki sportowców, którzy pokochali tą dietę.
– duży wybór kaloryczności – od 1200kcal do aż 4000kcal dla zawodowych sportowców.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.