Dieta sokowa – usuń toksyny z organizmu i podkręć swój metabolizm!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Lato to doskonały okres, aby oczyścić organizm stosując kuracje sokową!
Ta przemyślana kompozycja soków warzywno-owocowych nie tylko oczyści, ale jednocześnie wzmocni organizm. Stosowanie diety sokowej zamiast tradycyjnych posiłków pomoże także poczuć się lekko i odnowić komórki ciała.
Detoks sugerowany jest wszystkim, którzy czują niekorzystne efekty przetworzonej żywności, zmagają się ze zmęczeniem, stresem, osłabioną odpornością, poszarzałą i odwodnioną skórą. Stanowi także doskonały wstęp do diet redukcyjnych.
Jakie efekty poczujesz podczas stosowania diety sokowej? łatwa koncentracja i skupienie, lekki brzuch, przypływ energii i optymizmu, promienista cera i dobry nastrój. Dodatkowo pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody, co zauważysz w zmniejszonej masie ciała.
Po skończonej kuracji sokowej warto zadbać o prawidłowe odżywanie w postaci dobrze zbilansowanych, lekkich posiłków, bez przetworzonej żywności, z pomocą przyjdzie Ci tutaj nasza dieta FitBox!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6768″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email