Dieta Sokowa

Dieta Sokowa - Katowice, Kraków i Wrocław

Co to za dieta?

Dieta sokowa to 100% natury dla Twojego zdrowia! Jest to dieta oparta na świeżo wyciskanych sokach owocowych, warzywnych oraz warzywno-owocowych przygotowywanych dzień przed dostawą. Dieta sokowa Kraków i Śląsk w swoim składzie zawiera najwyższej jakości surowce w idealnym połączeniu dla Twojego zdrowia, samopoczucia i pysznego smaku. Dzięki przygotowaniu ma krótko przed dostawą zachowane są wszystkie naturalne witaminy, minerały i enzymy, które pomagają zadbać o równowagę kwasowo-zasadową ustroju dla odzyskania sił witalnych i dobrego nastroju.

Dla kogo?

Totalny detoks dla wszystkich którzy czują niekorzystne efekty przetworzonej żywności, zmagających się ze zmęczeniem, stresem, osłabioną odpornością, poszarzałą i odwodnioną skórą. Dieta sokowa stanowi doskonały wstęp do diet redukcyjnych, pyszny dodatek do posiłków, bądź łatwe uzupełnienie diety w witaminy i minerały dla zabieganych. Dostępność diety sokowej: Kraków i okolice, Katowice, aglomeracja śląska oraz wybrane miejscowości na południu województwa.

Efekty:

Dogłębnie oczyszczone ciało i umysł, co poczujesz od pierwszych dni stosowania diety: łatwa koncentracja i skupienie, lekki brzuch, przypływ energii i optymizmu, promienista cera i dobry nastrój – takich efektów nie da się nie zauważyć. Dodatkowo nasza dieta sokowa pozwala pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody, co zauważysz w zmniejszonej masie ciała.

Kaloryczność

około 1000kcal

Co nas wyróżnia:

  • zaleca się stosowanie diety sokowej przez maksymalnie 3 dni u kobiet, oraz 2 dni dla mężczyzn – najlepiej aby kuracje sokami wdrożyć w czasie wolnym od pracy aby uzyskać całkowity spokój ciała i ducha.
  • jej kaloryczność to około 1000kcal – może być stosowana samodzielnie jako kuracja oczyszczająca, bądź jako smaczny i zdrowy dodatek do posiłków dla całej rodziny. – w trakcie kuracji nie zaleca się intensywnej aktywności fizycznej, lecz spacer lub krótka przejażdżka na rowerze są jak najbardziej wskazane w celu przyspieszenia oczyszczania organizmu.
  • na dnie butelki tworzy się osad który jest niepodważalnym dowodem na ich naturalność, przed spożyciem wystarczy wstrząsnąć butelkę co przywróci jednorodną konsystencję soku.
  • doki należy spożywać co około 4 godziny, pić powoli, małymi łykami rozkoszując się ich pysznym smakiem.
  • pomiędzy sokami pij wodę – najlepsza będzie niegazowana, o wysokiej zawartości minerałów. Dopuszczone są tez słabe herbatki ziołowe, lecz zrezygnuj z kawy oraz innych używek.
  • dostępna jest w Katowicach oraz niemal całej Aglomeracji Śląskiej, a także Krakowie i okolicach.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.