Dieta Sport

Co to za dieta?

Dla kogo?

Catering sportowy Kraków i Śląsk to rozwiązanie dla sportowców, lecz nie tylko. Sprawdzi się u osób amatorsko trenujących wszelkie dyscypliny sportowe, ale też osób mających zwiększony wydatek energetyczny, związany z codzienną pracą czy preferowaną formą spędzania wolnego czasu. Dzięki szerokiemu wyborowi opcji kalorycznych, każdy znajdzie odpowiednią dietę dla siebie.

Efekty:

Catering dla aktywnych daje widoczną poprawę zdolności wysiłkowych, optymalizację treningu, szybką regenerację, oraz sukcesywne uzyskiwanie Twoich celów treningowych. Zwiększona podaż białka zapewnia utrzymanie masy mięśniowej na odpowiednim poziomie. Nasze zdrowe pudełka zapewnią niezbędną porcję energii, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia – gdyż w naszych posiłkach nie zabraknie warzyw i owoców będących źródłem antyoksydantów, niezbędnych w regeneracji po wysiłku fizycznym. Catering sportowy Kraków i Śląsk to posiłki, które są pyszną nagrodą po ciężkim treningu.

Kaloryczność

1500/1700/2000/2500/3000/3500

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 30% / Tłuszcz 25% / Węglowodany 45%

Co nas wyróżnia:

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.