Dieta Standardowa

Co to za dieta?

Dieta Standardowa to zestaw zbilansowanych posiłków opartych na zdrowych, świeżych produktach o wysokiej zawartości błonnika, bez ulepszaczy i konserwantów. Pełnoziarniste pieczywo wypiekane przez nas na miejscu, wysokiej jakości nabiał, mięso, ryby, sezonowe, świeże warzywa i owoce oraz rośliny strączkowe, by dostarczać wszystkich niezbędnych witamin oraz mikro i makro elementów. Nie zabraknie w niej fit deserów dla codziennej przyjemności. To wybór pysznych posiłków, które zapewnią witalność i dobry humor co dnia!

Dla kogo?

Dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie, zbilansowane odżywianie i dobry wygląd, nie rezygnując z żadnej grupy produktów spożywczych. Idealna dla osób z zaburzeniami lipidowymi, nadciśnieniem oraz chcących pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Skierowana do osób, które nie cierpią z powodu alergii pokarmowych, bądź chorób autoimmunologicznych.

Efekty:

Stosując tą dietę poczujesz przypływ energii, poprawę stanu zdrowia oraz wyglądu skóry. Pomoże w zdrowy i pyszny sposób uzyskać wymarzoną sylwetką, a następnie utrzymać ten efekt na długo. Pozwala utrwalić prawidłowe nawyki żywieniowe, a także zidentyfikować zdrowe produkty spożywcze.

Kaloryczność

1000/1200/1500/1700/2000/2500

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 25% / Tłuszcz 25% / Węglowodany 50%

Co nas wyróżnia:

– różnorodność – wprowadzamy wiele różnych produktów, tak aby uniknąć monotonii i pozwolić cieszyć się smakiem każdego posiłku
– brak półproduktów – w naszych dietach nie znajdziesz przemysłowych wędlin, pieczywa, słodyczy czy dodatków – wszystkie składniki przygotowujemy sami
– super foods – w naszych dietach możesz spróbować produktów okrzykniętych mianem superjedzenia jak: quinoa, nasiona chia, spirulina, ale też nasze polskie siemię lniane, jarmuż czy kasza jaglana.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.