Dieta Wegańska

Co to za dieta?

Dieta wegańska eliminuje mięso, ryby i ich przetwory, także jaja i nabiał. Nasze posiłki komponujemy tak, aby zapewnić zbilansowane odżywianie bazując na warzywach, owocach, pestkach i nasionach, roślinach strączkowych, produktach zbożowych, substytutach nabiału.

Dla kogo?

Dla wszystkich osób, które chcą wyeliminować z diety produkty zwierzęce, ale także ich przetwory. Jest to dieta dla osób, którą chcą żywić się zgodnie ze swoimi poglądami i w poszanowaniu zwierząt.

Efekty:

Dzięki naszej wegańskiej diecie przekonać się jak smaczna i różnorodna może być dieta roślinna.  Poczujesz się lekko, wyeliminujesz również wiele produktów przyczyniających się do rozwoju chorób cywilizacyjnych. Profesjonalnie zbilansowanie składników odżywczych, w tym głównie białka i błonnika, które być trudne do przygotowania samemu.

Kaloryczność

1000/1200/1500/1600/1800/2000/2500/3000

Jaki rozkład makroskładników:

Co nas wyróżnia:

  • Nasza dieta Wegańska bazuje na bardzo dobrze zbilansowanych proporcjach składników odżywczych. Bazujemy na bardzo dobrych źródłach białka oraz superfoods, które dodatkowo odżywią organizm. Zapewniamy bardzo dobre źródła tłuszczy roślinnych, które są bogate w kwasy Omega poprawiając Twoja odporność. Zapewniamy bezpłatne konsultacje dietetyczne, które rozwieją Twoje wątpliwości odnośnie diety wegańskiej.

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.