Dieta Wegetariańska

Co to za dieta?

Vege nie musi być nudne! To doskonała kompozycja potraw, które nie tylko pięknie wyglądają i pysznie smakują, ale też są odpowiednio zbilansowane. Wybierając ten zestaw nie musisz się martwić o to czy dostarczasz wszystkich niezbędnych składników odżywczych – my zadbamy o to za Ciebie! Prawidłowo zbilansowane menu zawierające białko pochodzące z ryb, jaj, nabiału, roślin strączkowych, zdrowe tłuszcze i energetyczne węglowodany da Ci siłę na cały dzień pełen wrażeń – bez względu na to jakie zadania znajdują się w Twoim kalendarzu.

Dla kogo?

Jest to dieta idealna dla każdego – zarówno dla poszukujących odskoczni od mięsnych posiłków, jak i dla tych, którzy już dawno z nich zrezygnowały. Polecana jest również dla osób aktywnych fizycznie – prawidłowo zbilansowana ilość białka pozwala skutecznie wspierać realizację Twoich celów takich jak budowa idealnej sylwetki czy rozwój sportowy.

Efekty:

Zdrowie, siła i energia! Prawidłowo skomponowane posiłki zapobiegają niedoborom pokarmowym, częstym u osób na źle zbilansowanej diecie wegetariańskiej. Wpływa to korzystnie na utrzymanie pełni zdrowia i sił witalnych oraz potężny zastrzyk pysznej energii. Pozwala zapomnieć o zmęczeniu, rozdrażnieniu, problemach z koncentracją, poszarzałej skórze czy słabych włosach.

Kaloryczność

1000/1200/1500/1700/2000/2500/

Jaki rozkład makroskładników:

Białko 20% / Tłuszcz 25% / Węglowodany 55%

Co nas wyróżnia:

Zamówienia prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem – dwa dni robocze wcześniej poprzedzające chęć otrzymania przez Państwa pierwszej dostawy. Przykładowo: aby otrzymać zamówienie w środę prosimy o złożenie go do godziny 20:00 w poniedziałek, z płatnością poprzez T-Pay Krajowy Integrator Płatności S.A., bądź przesłaniem potwierdzenia wpłaty.