O nas

Potrzeba zdrowia, dobrego samopoczucia, świetnej sylwetki czy maksymalizacji wyniku sportowego to naturalna potrzeba każdego z nas, potrzeba, którą dzięki nam uda Ci się zrealizować. BoxKitchen swoje wieloletnie poszukiwania przedstawia Wam w postaci przemyślanej kompozycji wiedzy i smaku.

Box Kitchen to kompleksowe podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość. Nasze produkty to warzywa i owoce, które dostarczane są codziennie o świcie, abyśmy komponowali z nich posiłki, to najlepszej jakości mięso, kupowane prosto od rzeźnika, to także produkty bez ulepszaczy, konserwantów i rafinowanego cukru. Do żywienia podchodzimy z odpowiedzialnością i pasją! Ciągle kształcimy się w tematyce najnowszych trendów żywieniowych, posiadamy swoich dietetyków, którzy komponują nasze jadłospisy.

Cenimy naturalność, bo to ona pozwala się cieszyć naprawdę dobrym zdrowiem i lepszym samopoczuciem.
Siła tkwi w naturze! Takie są nasze potrawy!

Nasze produkty to:

Najlepszej jakości świeże mięso, sprowadzane dzień przed dostawą do klienta bezpośrednio od rzeźnika.

Sezonowe, świeże warzywa i owoce. Nasze zupy, kremy, puree z warzyw są wykonywane jedynie ze świeżych produktów.

Pieczywo własnego wyrobu. W naszych pudełkach nie znajdą Państwo gotowych, kupnych chlebów i innych wypieków.

Nie stosujemy białego cukru! Słodycz jaką znajdą Państwo w naszych potrawach pochodzi z miodu i owoców, bądź erytrolu i ksylitolu.

Nie stosujemy ulepszaczy, sztucznych aromatów, gotowych mieszanek przypraw oraz przetworzonych produktów.

Przemyślana kompozycja – wiedza i smak

Już przed wiekami Hipokrates powiedział: „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”, lecz jego hasło jest dla nas drogowskazem zwłaszcza teraz, gdy wokół najłatwiej dostępne produkty to sztuczna żywność i przetworzone produkty. Dlatego nasz fit catering to zdrowa alternatywa dla przemysłu spożywczego. Są to efekty wspólnej pracy dietetyków oraz szefów kuchni, którzy dzięki ścisłej współpracy tworzą posiłki, cieszące smakiem, wyglądem ale przede wszystkim swoim składem i korzystnym wpływem na Twój organizm. Nasz fit catering jest nie tylko smaczny, ale także dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników do życia w zdrowiu i z mnóstwem energii każdego dnia! Dzięki nam uda Ci się zrealizować swoje cele: redukcja masy ciała, wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych, osiągnięcie celów treningowych czy poprawa stanu zdrowia jednocześnie oszczędzając mnóstwo czasu, który można przeznaczyć na swoje pasje.f

Postaw na swoje zdrowie i rozsmakuj się w naszych dietach dostarczanych każdego dnia bezpośrednio pod Twoje drzwi. Możesz nas znaleźć w Katowicach oraz niemal całej Aglomeracji Śląskiej.

Nie zwlekaj! Spróbuj już dziś!