Podejmij wyzwanie i zmień siebie w 90 dni!

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6715″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Każdego dnia dostarczając zestawy cateringu dietetycznego pomagamy realizować cele sylwetkowe, sportowe czy związane ze zdrowiem wielu naszym klientom.

Od początku naszej działalności chcieliśmy, aby wiedza dietetyków Box Kitchen była dostępna dla szerszego grona osób. Nawet, jeżeli nie korzystają z wygodnego rozwiązania jakim jest catering dietetyczny. Dlatego też organizowaliśmy różnego rodzaju prelekcje propagujące świadome i zdrowe żywienie.
W związku z powyższym, nie wahaliśmy się gdy padł pomysł, aby wspólnie z CrossFit Hussars zrealizować wydarzenie, które ma zmienić nawyki żywieniowe i podejście do aktywności ruchowej wielu osób.

Efektem wspólnych działań jest 90 dniowe wyzwanie, które ma w świadomy sposób pomóc zrealizować Twoje noworoczne postanowienie o lepszym zdrowiu, wyglądzie i możliwościach sportowych.

Wyzwanie jest dedykowane głównie osobom, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę ze sportem oraz tym którzy wykonali już pierwsze kroki. Oczywiście zapraszamy i tych, którzy aktywni są od lat, ale są cały czas głodni wiedzy oraz nowych sportowych wyzwań.

Wydarzenie daje dostęp do udziału w prelekcji dedykowanej diecie i treningowi w redukcji, regularnych pomiarów ciała, treningów pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz ebooka ze wskazówkami jak skutecznie i trwale zrzucić zbędne kilogramy. Całość wsparta będzie regularnym mailingiem zawierającym treści związane z żywieniem czy treningiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się w wydarzeniu. Ilość miejsc ograniczona.

Spraw aby ten rok był inny! Zrealizuj swój plan z profesjonalistami z CrossFit Hussars i Box Kitchen

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email