Postaw

na siebie

w 2022

Każdego roku planujesz, aby wraz z nadejściem Nowego Roku zmienić swoje życie?

Regularna aktywność fizyczna, zdrowe i niskokaloryczne posiłki, ograniczenie przetworzonej żywności i słodyczy to Twoje coroczne cele?
W tym roku pomożemy Ci je spełnić! Z pomocą przyjdzie nasz program motywacyjny, który nie pozwoli zapomnieć Ci o postawionych sobie celach.

Dołącz do nas i otrzymaj kod rabatowy 10% na zamówienie cateringu!

Chcemy docenić Twoją wytrwałość! 

Jeśli wytrwasz postanowieniu i zechcesz kontynuować przygodę ze zdrową dietą otrzymasz specjalny kod rabatowy – przedłuż swoje zamówienie o minimum 5 dni, a otrzymasz

rabat 10%

Jednak kody rabatowe, ułatwiające wprowadzenie regularnych i zdrowych nawyków to nie wszystko! Zapisując się na nasze wyzwanie otrzymasz znacznie więcej:

Zapisz się do naszego wyzwania i spraw by w 2022 roku zrealizować wszystkie zaplanowane cele!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Box Kitchen sp. z o. o., Aleja Mireckiego 14, 41-200 Sosnowiec. Dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Dane osobowe przechowywane są przez okres prenumeraty. Wnioskodawca ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne, by otrzymać zamówienie. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.

© 2021 Box Kitchen / – Wszelkie prawa zastrzeżone