Skuteczne odchudzanie!

Według badania Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością dla kampanii „Zarządzaj Kaloriami” blisko 44% Polaków deklaruje, że kiedykolwiek było na diecie mającej na celu redukcję masy ciała. Osoby te wiedzę na temat zdrowych nawyków żywieniowych czerpią głównie z Internetu oraz z obiegowych opinii zasłyszanych od znajomych i rodziny, a zaledwie 23% od specjalistów. Blisko 20% respondentów kontroluje ilość spożytych kalorii, lecz tylko ¼ z nich uważa, że potrafi robić to poprawnie.  Dodatkowo wykazano, że w większości Polacy nie potrafią samodzielnie dostosować spożywanych kalorii do swojej aktywności fizycznej. Konsekwencją jest to, iż 43% Polaków cierpi na nadwagę i otyłość.

Czy Ty również niejednokrotnie podejmowałeś próbę redukcji nadprogramowych kilogramów i obawiasz się porażek podczas kolejnego odchudzania? Codziennego liczenia kalorii, spędzania mnóstwa czasu na wybieraniu najlepszych produktów w sklepie i przygotowywaniu fit posiłków kuchni? Monotonii spożywanych produktów i ciągłego niepokoju, czy aby to co jem na pewno nie wpłynie negatywnie na sylwetkę? Rozwiązaniem dla Ciebie jest catering dietetyczny. To koniec nierównej walki z dietą w kuchni.  To czas, aby bilansowanie oraz przygotowywanie zdrowych posiłków pozostawić specjalistą, którzy zadbają aby Twoje marzenie o smukłej sylwetce stało się rzeczywistością. Tobie pozostanie jedynie cieszyć się pysznym smakiem, różnorodnością potraw oraz uzyskanymi efektami.  To doskonały sposób na oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na to co sprawia Ci przyjemność: sport, kontakty z przyjaciółmi czy rozwijanie swoich pasji.  Dzięki diecie pudełkowej unikniesz nieregularnych posiłków, złego oszacowania spożywanych kalorii, a także monotonni, która potrafi ostudzić nawet największy entuzjazm stosowania diety.

W badaniu oceniającym skuteczność diet redukcyjnych* najczęściej wskazywanymi powodami zaprzestania kuracji odchudzających były: uciążliwości i zmęczenie związane ze stosowaną dietą, trudności z dostosowaniem diety do porządku dnia i pracy zawodowej, a także brak cierpliwości i oczekiwanych efektów. Nie pozwól aby te statystyki dotyczyły również Ciebie. Zastosuj rozwiązanie, które pozwoli Ci zrealizować zamierzone cele.

Wybierając catering dietetyczny wybierasz sukces, który przełoży się na twoją smukłą sylwetkę, piękne ciało i radość zdrowego jedzenia.

 

 

*Kozirok W. Ocena skuteczności diet redukcyjnych. Ekologia i Technika 2015 | R. 23, nr 3 | 142—148

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email