Zestawy podgrzewające Heated Box

Heated Box

System podgrzewania został zaprojektowany z myślą o klientach cateringów, którzy korzystają z posiłków wymagających podgrzania. Heated Boxy sprawiają, że korzystanie z diety pudełkowej staje się jeszcze wygodniejsze, a każdy posiłek jest doskonale podgrzany.

 

Proces podgrzewania

Aby podgrzać lunchbox z jedzeniem, należy umieścić go w pudełku Heated Box i aktywować wkład podgrzewający poprzez dolanie szklanki wody. Po chwili przestrzeń między pudełkami wypełni się gorącą parą.

Lunchbox musi być wykonany z materiału odpornego na temperaturę, czyli takiego, w jakim dostarczamy nasze posiłki.

Podczas podgrzewania ważne jest, aby nie przebijać, ani nie zrywać folii ochronnej z posiłku, ponieważ tworzy ona swego rodzaju reflektor cieplny.

W przeciwieństwie do kuchenki mikrofalowej podgrzewacz Heated Box nie wytrąca cząsteczek wody z jedzenia. Dzięki temu nie występuję nagły wzrost ciśnienia mogący rozerwać folie ochroną, a posiłek po podgrzaniu nie będzie suchy.

Po upływie około 12 minut należy zerwać folie ochroną i wymieszać jedzenie. GOTOWE!

 

Wkłady podgrzewające Heated Box

Wkład podgrzewający do aktywacji potrzebuje jedynie szklankę wody.

Podczas kontaktu z H20, substancją reagującą egzotermicznie i aktywującą proces podgrzewania jest CaO, czyli tlenek wapnia.

Umieszczony wewnątrz woreczka włókninowego przepuszczającego jedynie wodę, tlenek wapnia pozostaje tam przez cały proces podgrzewania.

Wkład pochłaniając wodę, zamienia ją w gorącą parę, a dzięki konwekcji wędrujące do góry ciepło, podgrzewa lunchbox z jedzeniem.

Czytelna instrukcja obsługi sprawia, że użycie podgrzewacza jest bardzo proste i wygodne, nawet jeśli masz z nim styczność po raz pierwszy.

Pudełka Heated Box

Pudełko Heated Box z powodzeniem może być używane wielokrotnie. Materiał, z jakiego zostało wykonane to polipropylen – w pełni nadające się do recyklingu tworzywo, odporne na wysoką temperaturę. Heated Boxy zostały zaprojektowane tak, aby pasować do popularnie używanych lunchboxów.

Zakup podgrzewacza

Zestaw składający się z pudełka Heated Box oraz 3 wkładów możesz zakupić podczas zamawiania swojej diety. Jeśli masz już aktywne zamówienie, a chciałbyś zakupić taki zestaw, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email